PRACOWNIK PRODUKCJI PAKOWACZ (praca na chłodni) NL

Menu Reklama

logo eBielsk.pl

Strona główna

Ogłoszenia

Katalog firm

Atrakcje

Forum

PRACOWNIK PRODUKCJI  PAKOWACZ (praca na chłodni)  NL

Lokalizacja: Bleiswijk (Holandia)
Dla naszego nowego klienta poszukujemy PRACOWNIKÓW LINII PRODUKCYJNEJ. To międzynarodowa firma dostarczająca zestawy produktów do przygotowania posiłku w domu. Każde pudełko zawiera pełny przepis ze wszystkimi składnikami do samodzielnego przygotowania dania.
Twoje zadania: Pakowanie właściwych produktów – mięs, warzyw, świeżych ziół do papierowych toreb lub kartonów, które następnie zostaną dostarczone do klientów.
Oferujemy:
*Atrakcyjną stawkę  w wysokości 10.75 EUR na godzinę
*Dodatki za pracę w święta +50%, weekendy +25% i w godzinach wieczornych (+10 do 40%)
*Darmowy posiłek na dziennej i nocnej zmianie
*Zakwaterowanie z darmowym Wi-Fi blisko pracy
*Transport do pracy wypożyczonym rowerem
*Pracę dwuzmianową 5 dni w tygodniu (12:00 – 21:00 / 19:00 – 01:00)
*Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
*Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej
*Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
*Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
*Dostęp do programów specjalnych FitOTTO, OTTO Rewards czy Happy OTTO Wish!
Oczekiwania:
*Gotowość do pracy w chłodni w temp. 5?C
To praca dla Ciebie!

Aplikuj już teraz! Zadzwoń  48717443100 lub zostaw nam kontakt do siebie! CV prosimy o przesyłanie na adres: pracuj@ottopraca.eu

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Ogłoszenia