HOT oferta Całkowicie nowe wyższe stawki NL

Menu Reklama

Strona główna

Ogłoszenia

Katalog firm

Atrakcje

Forum

HOT  oferta Całkowicie nowe  wyższe stawki NL

Potrafisz obsługiwać wózek widłowy? W tej firmie możesz zarobić nawet 11,96 euro/h! Nie masz uprawnień? Nie szkodzi! Zaczniesz ze stawką 11 euro/h, a gdy tylko poznasz pracę na obu działach zgarniesz więcej – 11,28 euro/h!

Znasz angielski? Super przyda się, choć będziesz współpracować głównie z Polakami
Praca na magazynie z asortymentem ponad 20.000 najróżniejszych produktów, w tym artykułów gospodarstwa domowego, elektroniki, akcesoriów sportowych czy zabawek.
Miejsce pracy: Holandia

Sprawdź, co zyskasz:
*Atrakcyjną stawkę godzinową: 11,28euro/h pracując jako order picker i pakowacz lub NAWET 11,96euro/h jeśli masz uprawnienia na wózki
*GWARANTOWANE GODZINY PRACY (36-40 tygodniowo)
*Dodatki zmianowe np. +50% za pracę w soboty, +100% niedziele
*Pracę również w weekendy, dzięki czemu zarobisz jeszcze więcej!
*Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
*Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
*Zakwaterowanie oraz transport do pracy - jeśli potrzebujesz
*Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
*Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
*Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
*Możliwość przejścia na kontrakt bezpośredni u klienta

OPIS STANOWISKA:
*Rozładunek i załadunek kontenerów
*Pakowanie, przepakowywanie i etykietowanie towaru
*Zbieranie zamówień za pomocą skanera ręcznego

WYMAGANIA:
*Dobra kondycja fizyczna i brak lęku wysokości
*Komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziana

Interesujące? Zgłoś się już teraz! Zadzwoń 71 889 83 70!
CV prosimy o przesyłanie na adres: pracuj@ottopraca.eu

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Najnowsze ogłoszenia