Magazyn GXO- nowa lokalizacja w NL. Praca pon-pt!

GXO to międzynarodowa firma, wspierająca rozwój wielu znanych przedsiębiorstw prowadzących własne sklepy internetowe. To właśnie dzięki pracownikom logistycznym codziennie są przygotowywane i wysyłane tysiące rzeczy,  które klienci zamówili online…

Rozpocznij pracę w Venlo – zupełnie nowej lokalizacji tego wielkiego gracza!

OPIS STANOWISKA
Jako order picker skupisz się na produktach takich jak narzędzia kuchenne i ogrodowe. Będziesz zbierać towary, pakować je, etykietować przesyłki oraz prowadzić załadunek/rozładunek kontenerów lub ciężarówek.
Przed rozpoczęciem szkolenia odbędziesz wstępną rozmowę z naszymi innymi pracownikami i dzięki temu dowiesz się, czy wszystko Ci odpowiada. W pierwszych dniach pracy będzie towarzyszył Ci "buddy", dzięki któremu zrozumiesz procesy magazynowe i już po pięciu dniach zaczniesz działać samodzielnie.

Będziesz pracować na różne zmiany (06-15/7-16/8-17/15-00) od poniedziałku do piątku - weekendy dla chętnych! Na miejscu czeka na Ciebie automat z przekąskami oraz stołówka w której podczas przerw, można delektować się swoim domowym posiłkiem!

WARUNKI PRACY
• Atrakcyjna stawka godzinowa: 11,99 EUR brutto + 8,33% dodatku urlopowego = 12,99 EUR
• Dodatki za pracę wieczorową i nocną lub nadgodziny (25-45%) oraz w weekendy (50-100%)
• Minimum formalności (możliwość podpisania umowy elektronicznie)
• Stabilne zatrudnienie na pełny etat - gwarancja 128 godzin pracy miesięcznie
• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
• Centrum Obsługi Operacyjnej – pomoc telefoniczna 24/7
• Aplikacja MyOTTO z planem pracy i paskami wypłat
• Możliwość przejścia na umowę bezpośrednią lub rozwoju w strukturach OTTO
• Dostęp do programu lojalnościowego, kursów językowych, szkoleń online i innych projektów dla naszych pracowników, m.in.: Fit/at/OTTO czy OTTO Mega Rewargs!

LOGISTYKA
Dojazd z Polski do Holandii odbywa się we własnym zakresie (możemy pomóc Ci w rezerwacji i zakupie tańszych biletów ????). Zakwaterowanie na miejscu oraz transport z/do miejsca pracy są zorganizowane – jeśli potrzebujesz!

WYMAGANIA:
• Komunikatywny poziom języka angielskiego

Interesujące? Nie wahaj się i aplikuj! Nasz rekruter oddzwoni do Ciebie i przekaże więcej szczegółów!
Zgłoś się: 717443100 lub wyślij aplikację na adres: mmega@ottoworkforce.eu
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.