STAŻYSTA (obszar technologii i doskonalenia procesów)- FABRYKI MEBLI FORTE S.A. W HAJNÓWCE

FABRYKI MEBLI FORTE S.A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko
- STAŻYSTA
Nie musisz posiadać praktycznego doświadczenia, to u nas będziesz je zdobywać

OPIS STANOWISKA:

• Jesteś absolwentem bądź studentem IV lub V roku na kierunku technologia drewna lub zarządzanie i inżynieria produkcji
• Jesteś dyspozycyjny, min. 3 dni w tygodniu
• Chciałbyś/abyś zapoznać się z funkcjonowaniem fabryk FORTE oraz zdobyć praktyczne doświadczenie w obszarze technologii
• Jesteś gotów/a do podjęcia pracy po zakończeniu stażu
• Jesteś ambitny/a i chcesz się rozwijać

WYMAGANIA:

Zagwarantujemy Ci nie tylko opiekę doświadczonych specjalistów, ale również:
• Płatny 3 - miesięczny staż
• Pakiet benefitów: zakwaterowanie dla osób dojeżdżających >40km; wyżywienie (śniadania i obiady)
• Indywidualny plan stażu
• Pracę z ekspertami w swojej dziedzinie
• Udział w realizacji konkretnych zadań
• Bieżące wsparcie opiekuna stażu
• Podnoszenie swoich kwalifikacji
• Możliwość pozostania z nami na stałe

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl?

Lub zadzwoń: 29 64 42 450
Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=8893a6b2498340df9e97533b2ab5c45e