Kierownik Magazynu Wyrobów Gotowych - FABRYKI MEBLI FORTE S.A. W HAJNÓWCE

FABRYKI MEBLI FORTE S.A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko - KIEROWNIK MAGAZYNU WYROBÓW GOTOWYCH

TWOJE ZADANIA:

• Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem magazynu, zarządzanie procesami magazynowymi pod względem jakościowym i ilościowym
• Planowanie, organizowanie i koordynowanie pracy magazynu
• Optymalizowanie i zarządzanie przestrzenią magazynu
• Kontrola stanów magazynowych oraz okresowa inwentaryzacja wyrobów gotowych
• Optymalizacja kosztów magazynowania
• Współpraca przy wdrażaniu i nadzór nad przestrzeganiem procedur i instrukcji Systemu Zarządzania Jakością
• Współpraca z Działem Technicznym w zakresie usuwania awarii maszyn i urządzeń peryferyjnych
• Nadzór nad prawidłową eksploatacją posiadanych urządzeń, maszyn, wózków i środków technicznych
• Nadzór nad przestrzeganiem procedur wewnętrznych oraz BHP
• Określanie potrzeb w zakresie zatrudnienia
• Ścisła współpraca z innymi działami firmy

TWÓJ PROFIL:

• Doświadczenie w kierowaniu kilkudziesięcioosobowym zespołem pracowników
• Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziana branża produkcyjna
• Uprawnienia na wózki widłowe (UDT)
• Umiejętność zarządzania zespołem oraz delegowania zadań
• Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
• Umiejętność ustalania priorytetów
• Elastyczność w działaniu oraz otwartość na zmiany
• Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów
• Znajomość systemu klasy ERP (preferowany SAP) – mile widziane
• Bardzo dobra znajomość MS Office

KORZYŚCI:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
• Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
• Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
• Dofinansowanie do wypoczynku
• Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
• Bony noworoczne dla dzieci pracowników
• Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
• Płatny program poleceń pracowniczych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl?

Lub zadzwoń: 29 64 42 450
Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=290bcd04a68c41658dbb8a281e26774f