Zbieranie zamówień na magazynie z odzieżą znanych marek - DE

lokalizacja: Dorsten i Kamen (Niemcy)
Wyjedź do pracy w Niemczech i skorzystaj z wysokiego kursu EURO!
Szukasz pracy wspólnie ze swoim znajomym, chłopakiem/dziewczyną albo członkiem rodziny? Nie ma problemu! Na magazynach w Dorsten i Kamen (Niemcy) znajdzie się praca dla wszystkich! Teraz już NIE MUSISZ PRZECHODZIĆ KWARANTANNY, więc możesz zacząć pracę dosłownie OD ZARAZ! Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego, ani doświadczenia!
Twoje zadania?
Skanowanie, pakowanie, kontrola zwrotów, komisjonowanie, czyli kompletowanie zamówień na magazynie z odzieżą znanych marek.
Gwarantujemy:
*Dobrą stawkę nawet 11 euro/h i wypłaty zawsze na czas!
*Dodatki: nocka 25%, nadgodziny 15%, niedziela 50%, święta 100%
*Zakwaterowanie płatne tylko 9 euro dziennie
*Pracę na dwie zmiany (możliwe również nocki)
*Tygodniowy czas pracy min. 35 godzin
*Pracę w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze
*Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
*Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
*Możliwość przejścia na kontrakt bezpośredni w firmie, w której będziesz pracować
*Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
*Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu
Chcesz wiedzieć więcej? ZADZWOŃ +48 12 21 33 102, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania .Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.